Firma Weremczuk - Producent maszyn dla sadownictwa i warzywnictwa

Oferta

MASZYNY SADOWNICZE

Aktualności

2018-01-29

Modernizacja gospodarstw rolnych PROW 2014-2020

Od 19 lutego 2018 r. ARiMR uruchomi nabór wniosków na" Modernizację gospodarstw rolnych". Każde gospodarstwo wymaga licznych inwestycji takich jak m.in. zakup nowego sprzętu czy rozbudowa infrastruktury. Jak dokonać właściwego wyboru? Czym się kierować? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Modernizacja gospodarstwa rolnego

a wybór odpowiedniego sprzętu

 

Każde gospodarstwo rolne wymaga licznych inwestycji, takich m.in. jak zakup nowego sprzętu czy rozbudowa infrastruktury. Wybór maszyn to jedno z działań, które pozwala obniżyć koszty produkcji w gospodarstwie, podnieść jego prestiż i jednocześnie zwiększyć konkurencyjność.


Dzięki funduszom z PROW 2014–2020, takich jak „Modernizacja gospodarstw rolnych” czy „Młody rolnik”, można pozyskać część środków finansowych na realizację takich celów. Pozostaje tylko wybrać sprzęt, który będzie odpowiadał profilowi gospodarstwa i w 100% spełniał oczekiwania.
    Szukając najlepszej oferty, warto przyjrzeć się propozycji firmy WEREMCZUK FMR, która oferuje kombajny do zbioru owoców i warzyw oraz maszyny do pielęgnacji plantacji i do uprawy warzyw. 40 lat na rynku zaowocowało ofertą, która odpowiada standardom unijnym i pozwala na zakup maszyn ze środków funduszy europejskich.

JOANNA Nr1 do zbioru owoców

    W zbiorze owoców i warzyw liczy się przede wszystkim wysokowydajny zbiór i doskonała jakość zebranych plonów. Rozwiązania stosowane w kombajnach marki WEREMCZUK gwarantują najlepsze parametry jakościowe, pozwalają na efektywną, komfortową pracę w każdych warunkach i są przyjazne środowisku. Kombajny do zbioru owoców jagodowych (porzeczka, aronia, dzika róża, malina, jagoda kamczacka) z serii JOANNA to nr 1 na świecie wśród maszyn tego typu dostępnych na rynku. Dzięki optymalnym możliwościom dopasowania maszyn do wymagań klienta są znane i cenione na całym świecie. Na większe areały producent poleca kombajny całorzędowe z serii VICTOR. W ofercie dostępne są również kombajny do zbioru malin NATALKA, kombajn do wiśni, śliw i jabłek przemysłowych  - MAJA i FELIX oraz kombajn do zbioru borówek KAREN - nowość na rok 2018.

Skuteczna pielęgnacja

    Krokiem do osiągania wysokiej jakości plonów jest właściwa pielęgnacja plantacji i sadów. Wielofunkcyjna SAVA  z wymiennymi narzędziami zastępuje kilka urządzeń niezbędnych na każdej plantacji. Kosiarki, karczowniki SAMSON czy wyrzynarka BERTA to sposób nie tylko na likwidację plantacji ale również skuteczna metoda na jej odmłodzenie i poprawę plonowania.

Od siewu do zbioru

Producentom warzyw firma oferuje m.in. całą linię maszyn do uprawy marchwi, pietruszki, selera, buraka ćwikłowego czy pasternaku. W ofercie znajdziemy agregaty i maszyny do formowania redlin i zagonów AUR i MR, siewniki punktowe MAX PNEUMATIC, kombajny do zbioru  ALINA SUPERNOVA i ALINA ECO II oraz samojezdne - MAXIMUS. W asortymencie znajdują się również  sadzarki karuzelowe PATRYK-2.

Na każdą kieszeń

    Szeroki asortyment maszyn oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwego sprzętu pozwala na wybór rozwiązań, które odpowiadają możliwościom finansowym każdego klienta i są dopasowane do potrzeb gospodarstwa, jego powierzchni i specyfiki uprawy.

6 powodów dla których warto wybrać maszyny marki WEREMCZUK

  •   profesjonalne i funkcjonalne maszyny dopasowane do oczekiwań
  •   40 lat doświadczenia w branży
  •   tylko oryginalne rozwiązania
  •   zawsze unijne standardy
  •   profesjonalne doradztwo
  •   personalizacja produktu
  •   nieustannie rozwijana oferta maszyn

    Jeśli jeszcze do tej pory nie miałeś okazji przekonać się, jakie korzyści niesie ze sobą wybór maszyn marki WEREMCZUK, to jest to właśnie ten moment.
Pamiętaj, wybór marki WEREMCZUK to ZAWSZE TRAFNY WYBÓR.

 

Artykuł w formacie pdf - pobierz

Powrót