Firma Weremczuk - Producent maszyn dla sadownictwa i warzywnictwa

Oferta

MASZYNY SADOWNICZE

Aktualności

2017-08-18

Modernizacja gospodarstwa rolnego a wybór odpowiedniego sprzętu

Każde gospodarstwo rolne, wymaga licznych inwestycji, takich jak zakup nowego sprzętu czy rozbudowa infrastruktury. Wybór maszyn to jedno z działań, które pozwala obniżyć koszty produkcji w gospodarstwie, podnieść jego prestiż i jednocześnie zwiększyć konkurencyjność.


Modernizacja gospodarstwa rolnego a wybór odpowiedniego sprzętu 

 

Dzięki funduszom z PROW 2014-2020 takich jak „Modernizacja gospodarstw rolnych” czy „Młody  rolnik” można pozyskać część środków finansowych na realizację takich celów. Pozostaje tylko wybrać sprzęt, który będzie odpowiadał profilowi gospodarstwa i w 100% spełniał oczekiwania.

Szukając najlepszej oferty warto przyjrzeć się propozycji firmy WEREMCZUK FMR, która oferuje całą linię maszyn do uprawy warzyw takich jak marchew, pietruszka, seler, burak ćwikłowy czy pasternak. 40 lat doświadczenia na rynku zaowocowało ofertą maszyn, która odpowiada standardom unijnym i pozwala na zakup tych maszyn ze środków funduszy europejskich.

 

Agregaty i maszyny do formowania redlin AUR i MR

W uprawie warzyw podstawowym warunkiem uzyskania wysokiego i dobrej jakości plonu jest głęboka i staranna uprawa gleby. W przypadku marchwi uprawa na redlinach lub zagonach pozwala uzyskać wyższy i lepszy jakościowo plon. Do formowania redlin zaleca się używać tylko profesjonalnych agregatów takich jak AUR2, AUR3 czy AUR4, które odpowiednio rozdrabniają glebę, głęboko ją spulchniają, a następnie formują redliny należycie zagęszczone, aby nie doszło do ich przesuszenia.

Precyzyjny siewnik pneumatyczny MAX PNEUMATIC

Kolejny krok w  produkcji warzyw najwyższej jakości to precyzyjny wysiew. Siewniki pneumatyczne MAX PNEUMATIC to nowoczesne, uniwersalne urządzenia do wysiewu różnych gatunków warzyw o różnym kształcie i wielkości, które zostały zaprojektowane z myślą o rosnących potrzebach i wysokich wymaganiach producentów warzyw. Konstrukcja siewników gwarantuje dokładny wysiew nasion, w równomiernych odległościach w rzędzie oraz na jednakowej głębokości, co pozytywnie wpływa na jakość i wielkość plonu.

Kombajny do zbioru warzyw korzeniowych ALINA i MAXIMUS

Do zbioru warzyw polecamy nowoczesne i funkcjonalne kombajny ALINA SUPERNOVA  i ALINA ECO oraz samojezdne kombajny MAXIMUS, które zostały zaprojektowane tak aby, zapewnić wydajny i wysokiej jakości zbiór warzyw korzeniowych uprawianych na płasko, na redlinach i  na zagonach. Warzywa zebrane kombajnami marki WEREMCZUK przeznaczone są na świeży rynek i do przechowywania.

Kombajny ALINA SUPERNOVA dostostosowane są do dużych wydajności plonu. Do współpracy z kombajnem zalecane są ciągniki o mocy 80 KM i wszelkiego rodzaju przyczepy rolnicze (także te z wysokimi burtami). Kombajn doskonale się sprawdza w każdym gospodarstwie. Na mniejszych areałach bardzo dobrze poradzi sobie model ALINA ECO, który posiada wszystkie funkcje ALINY SUPERNOVEJ ale jest od niej nieco mniejszy gabarytowo.
WEREMCZUK FMR posiada również w ofercie samojezdny wielorzędowy kombajn do zbioru warzyw korzeniowych MAXIMUS. Kombajn ten przeznaczony jest do pracy na dużych areałach, gdzie maszyna ma zapewnić szybki i efektowy zbiór wysokiej jakości. Dzięki kabinie wyposażonej w ochronę przeciwsłoneczną i klimatyzację operator kombajnu ma zapewniony komfort pracy. MAXIMUS jest wyposażony w ekologiczny i ekonomiczny silnik marki PERKINS.

Kombajny do marchwi marki WEREMCZUK wyróżnia przede wszystkim

 • Mocna i wytrzymała konstrukcja
 • Hydrauliczne napędy robocze
 • Całkowicie niezależny układ hydrauliczny
 • Dokładne wyciąganie korzeni z ziemi
 • Obrotowe podbieraki
 • Mocne pasy chwytające za nać
 • Dokładne oczyszczanie z ziemi
 • Wysoka jakość zbioru
 • Wygodne sterowanie funkcjami maszyny
 • Maksymalnie wydajny transporter zsypowy


Oczywiście kombajny można dopasować do własnych oczekiwań poprzez dobór odpowiedniego wyposażenia opcjonalnego.  Który model kombajnu wybrać i jak go odpowiednio wyposażyć, żeby maszyna w 100% odpowiadała Twoim potrzebom, doradzą Ci pracownicy Działu Handlowego.

Podsumowując – oto 5 powodów dla których warto wybrać maszyny marki WEREMCZUK

 • Profesjonalne i funkcjonalne maszyny dopasowane do Twoich oczekiwań
 • 40 lat doświadczenia w branży
 • Tylko oryginalne rozwiązania
 • Zawsze unijne standardy
 • Profesjonalne doradztwo


Jeśli jeszcze do tej pory nie miałeś okazji przekonać się o korzyściach jakie niesie za sobą wybór oferty marki WEREMCZUK to jest to właśnie ten moment. Szczegóły oferty poznasz na stronie internetowej producenta weremczukagro.pl oraz kontaktując się pod numerem telefonu 81 517 15 66.

Pamiętaj, wybór marki WEREMCZUK to ZAWSZE TRAFNY WYBÓR.

 

Powrót